Селекционерът на Япония: Това са само три точки

Селекционерът на Япония: Това са само три точки

"На полувремето поисках да задържим топката, бяхме агресивни от началото“, доволен е Акира Нишино

Селекционерът на Япония Акира Нишино бе умерен след победата над Колумбия с 2:1 в мач от група H на Мондиал 2018.

"На полувремето казах, че ако успеем да задържим топката, можем да лишим играчите от Колумбия от издръжливостта им. Нашите играчи бяха агресивни от самото начало и мисля, че това беше много добре за нас. Това е само една победа и три точки, така че ще спестим празнуването", заяви Акира Нишино.

Трагедия в Перу: Стадион рухна преди дерби

Най-малко един футболен привърженик загина, а 47 души бяха ранени на стадион "Алехандро Вилянуева" в столицата на Перу - Лима, където фенове се събраха преди насроченото за днес местно дерби между Университарио и Алианса (Лима), предаде Франс прес, позовавайки се на перуанския министър на здравеопазването Хуан Карлос Веласко

Кристиано вкара 2 гола на Ел Маестро и вече е с 967 попадения (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо е все по-близо до гол №1000 в своята кариера

Йоахим Льов е близо до треньорския пост на Гана

Бившият селекционер на германския национален отбор Йоахим Льов е на прага на завръщане във футбола, за да поеме треньорския пост на Гана.

ФИФА вдигна цените за финала на Мондиал 2026

ФИФА повиши цените за финалния мач от Световното първенство през 2026 година, който ще се проведе в Съединените щати на стадион "МетЛайф" (Ийст Ръдърфорд, Ню Джърси).

Раймон Доменек: Никой не приема Англия на сериозно

Бившият селекционер на Франция - Раймон Доменек направи остро изказване по адрес на националния отбор на Англия, заявявайки, че „трите лъва“ не са сред сериозните претенденти за титлата на Световното първенство през 2026г.

Най-големите, които няма да играят на Мондиал 2026

Вижте кои са те