Спортист №1 на България до 18 години:

23 юни 2018 07:29

Сърбите бесни от съдийството, подадоха жалба

Вицепрезидентът на сръбската футболна федерация Саво Милошевич разкритикува съдията Феликс Брих след загубата от Швейцария с 1:2.

Сърбите подадоха жалба до ФИФА, като основните им претенции са свързани с неотсъдената дузпа за нарушение срещу Александър Митрович през второто полувреме. В тази ситуация реферът не използва системата VAR и сам прецени, че всичко е било по правилата.

“Не разбирам защо се въведе VAR, ако не помага в подобни ситуации. Целият свят видя, че съдията сгреши. Мислех, че идеята на системата за видеоповторения е да се поправят грешните решения на арбитрите.

Иначе какво вършат хората пред мониторите? Очевидно от VAR имат полза само определени отбори.

Два мача на това световно първенство и две неотсъдени дузпи за нас. Това нормално ли е? Защо се въведе тази система, ако не помага да се изчистват грешките?

В случая дори говорим не просто за грешки, а за ключови решения, които влияят на резултата”, оплака се Милошевич.

...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 16:28. |
По-безспорна дуспа не съм виждал. Това и с едно око, и с тъмни очила да го гледаш, пак ще го видиш. Мръсна история
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 14:47. |
Не дадената дузба за Сърбия беше нещо престъпни снощи! Един колега по-долу е отбелязал, че на швейцарците се помага във втори пореден мач?! Тук възникват въпроси как се случват "грешки" в полза на един и същ отбор на световно първенство в пореден мач?! И защо точно в полза на Швейцария?
Анте Павелич
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 13:33. |
СРБЕ на Врбе.
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 13:23. |
През второто полувреме сякаш имаше заповед футболистите на Сърбия да не играят! Нито 1 успешно подаване между играчите на Сърбия! Дори първият, който вземе топката, не може да я подаде на свой съиграч, а веднага подава на противника! Цялото второ полувреме Сърбия не игра, а футболистите дори не ходиха по терена! През първото полувреме не можех да ги позная колко са задружни, борбени и атакуващи! А през второто време си беше продаден мач!
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 10:47. |
че швейцарците вчера натиснаха повече и заслужаваха нещо повече няма спор , ама дузпата си беше 100% и наистина тая система повече дразни от колкото помага , а до колкото главния съдия да приемем че не е бил напълно убеден да я свири , но тези 4мата дето гледат повторения за задължени да му подкажат , а ако са го направили и той не го е приел вече е отделен въпрос , щото и холандеца вчера сивири дузпата на Неймар и после се поправи като видя за кво става въпрос , грешки ясно че стават и са ставали винаги
...
Изпратено от анонимен на 23 юни 2018 13:24. |
Но, като видя симулацията на лайнар, защо не го декорира с жълт картон за очевадна симулация?!
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 09:49. |
Н швейцарците и с Бразилия много им помогнаха. Гол + недадена дузпа! Сега имаше сцена от американски футбол и нищо!
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 09:42. |
по немската ARD след последния ма4 за деня идва в студдиото Урс Майер,бивш добър съдия,швейцарец, за да коментира съдийството и спорните ситуации, След този ма4 дойде,каза 4е е много щастлив и това беше,2 или 3 минути,нищо за съдията,за дузпата за сърбите и си отиде. Ама и водещия и Оливер Кан не го попитаха,все пак става въпрос за немски съдия. За съдията като за мъртвите или добро,или нищо.
...
Изпратено от Анонимен на 23 юни 2018 09:33. |
а откъде се пръкна този смешко,съдията,който е един от най слабите в Германия,а наскоро се осра и на някакъв финал ,ако не се лъжа. Нали нямаше германски съдии на СП,как го назна4иха то4но на ма4 с Швейцария,като се знаят много приятелските комшийски отношения между двете държави