Константинов: Големият ни проблем са контузиите

Константинов: Големият ни проблем са контузиите

"Младите играчи са бъдещето, имат качества, но са неопитни"

Големият ни плоблем са контузиите, отбеляза селекционерът на волейболинте ни национали Пламен Константинов след последния мач от турнира в Техеран. Днес България победи с 3:2 Република Корея.

 

"Не съм доволен от представянето на отбора тук, въпреки че спечелихме. Можехме да запишем две победи, но пропуснахме нашите шансове срещу Германия", смята Гибона. 
 
"Петима състезатели имат травми. Трябва да оправим положението преди началото на Световното първенство", добави той. 
 
"Младите играчи са бъдещето на волейбола ни. Имат качества, но са неопитни. За Световния шампионат се нуждая и от по-опитните.  Хората, които са правили схемата на Лигата на нациите, може да не знаят какво е да се играе в такъв турнир", сподели Константинов.
Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”