Селекционерът на Португалия: Имаме оръжията да победим Уругвай

Селекционерът на Португалия: Имаме оръжията да победим Уругвай

Трябва да се подготвим отлично психически и физически, допълни Сантош

Старши треньорът на Португалия Фернандо Сантош е оптимист за предстоящия сблъсък с Уругвай в 1/8-финалите на световното първенство по футбол в Русия.
 
Снощи “мореплавателите” направиха равенство 1:1 с Иран и заеха второ място в крайното класиране на група “В”.
 
“Трябва да се подготвим отлично психически и физически за предстоящия мач. За нас нямаше значение дали ще играем с Уругвай, или с домакините от Русия.
 
Разбира се, има разлики между двата отбора. Русия може да се радва на голяма подкрепа и се справя чудесно до момента, докато Уругвай има играчи от световна класа, но и Португалия разполага с такива.
 
Ние имаме оръжия, с които ще се опитаме да победим", каза треньорът на европейските шампиони след двубоя с Иран.

 

Христо Янев: Мечтаех да изведа ЦСКА в европейски мач

„Знаем какво представлява Дери Сити, ще разберем дали сме готови“

Треньорът на Борац: Резултатът ни дава шанс

„Трябва да отидем в София, за да се опитаме да продължим напред“

Димитър Папазов ще се подготвя с първия отбор на Болоня

Футболистите от представителния отбор на Болоня се събират на лагер тази вечер на клубната база "Николо Гали" за началото на лятната си подготовка, което ще бъде отбелязано с официална вечеря в 19:45 часа местно време, съобщи официалният сайт на клуба

Росиниър се завърна във Франция

Бившият мениджър на Челси Лиъм Росинър има нова работа

Руди Фюлер става спортен директор на немския футбол

Руди Фьолер ще продължи работата си като спортен директор в Германския футболен съюз, съобщава Bild, позовавайки се на свои източници

Ювентус вече има нови шефове

Ювентус официално назначи Фредерик Масара на позицията директор по футболните въпроси, докато бившият капитан на отбора Джорджо Киелини поема друга роля в управлението на торинския гранд