Президентът на Хърватия ще вика от трибуните срещу Дания

Президентът на Хърватия ще вика от трибуните срещу Дания

"Шахматистите" спечелиха първото място в Група "D"

Президентът на Хърватия Колинда Грабар-Китарович пристигна в Нижни Новгород, за да подкрепи отбора в осминафиналната среща с Дания от Мондиал 2018.

 

Двубоят е тази вечер от 21:00 часа.
 
Хърватите спечелиха първото място е Група "D" на Световното първенство, където победиха последователно с 2:0 Нигерия, с 3:0 Аржентина и накрая резервите им биха Исландия с 2:1. 
 
Дания пък зае второ място в Група "С", след като постигна една победа и две равенства, но вкара само два гола в три срещи.
Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“

 Льов пред сензационно завръщане във футбола

Изненадваща новина разтърси футболния свят, след като стана ясно, че бившият селекционер на Германия Йоахим Льов е на път да направи неочаквано завръщане

Агентът на Енцо Фернандес бесен след наказанието му

Истинска буря се разрази в Челси след решението клубът да отстрани Енцо Фернандес от първия си състав за два мача