България с 3 медала от турнир по муай-тай в Русия

България с 3 медала от турнир по муай-тай в Русия

Кирил Синевирски от "VIPRING MT SOFIA" победи с технически нокаут в първият рунд световния шампион от Русия във финалният двубой в супертежка категория

Кирил Синевирски от "VIPRING MT SOFIA" победи с технически нокаут в първият рунд световния шампион от Русия във финалният двубой в супертежка категория. След умела и технична игра през целия рунд, българският боец успя да нанесе серия от тежки удари, които принудиха рефера да спре мача. Така на най- силното първенство на планетата наш боец успя да победи домакин с тотално надмощие.
 
Вторият ни финалист Веселин Веселинов 71 кг излезе с тежка контузия на десния крак отново срещу домакин. Травмата не позволи на нашия боец да разгърне пълния си потенциал и въпреки, че направи равностоен мач и спечели последният рунд, руският боец спечели. 
 
Третият ни финалист Александър Марков 91 кг получи лекарска забрана още на кантара заради травми в двата крака от предишния бой. 
 
Така България след тежки битки и огромна конкуренция успя да завоюва 3 медала от 5 боеца- златен и два сребърни, с което даде ясен знак за желанието на нашата малка страна да бъде в елита на световния муай-тай.
 

На специална церемония, от IFMA изказаха специална благодарност към водача на българския отбор - Кирил Пенджуров и на БНМТФ за положения труд през последната година и за развитието на муай-тай в България! 

Тайсън Фюри се завръща заради трагедията с Антъни Джошуа

Британецът Тайсън Фюри заяви, че злощастната автомобилна катастрофа на Антъни Джошуа в Нигерия, която доведе до двама смъртни случая, е била „повратна точка“ за него в решението му да се завърне на професионалния боксов ринг.

Триумф в ММА: Ангел Алиев завоюва европейска титла в Белград

Българска федерация по ММА записа поредна златна страница в своята история

Тайсън Фюри се завръща

Тайсън Фюри ще се завърне на ринга на "Тотнъм Хотспър стейдиъм" на 11 април

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Европейската открита купа по джудо в зала "Арена 8888"

Стартираха първите схватки