Шеф на Фиорентина: Бербатов е най-голямата ни болка

Шеф на Фиорентина: Бербатов е най-голямата ни болка

„Той (Бербатов) каза на 28 юли, че иска да се присъедини към Фиорентина, но след това промени решението си", огорчен е Даниеле Праде

Спортният директор на Фиорентина - Даниеле Праде, призна, че клубът все още се чувства излъган от българския нападател Димитър Бербатов и именно той е най-голямата болка на "виолетовите" в момента. 
 
Както е известно, именно тимът от Флоренция бе първият, който на практика щеше да измъкне благоевградчанина от ада, в който бе изпаднал на "Олд Трафорд". Първоначално Бербо се съгласи да премине във Флоренция, но впоследствие стана ясно, че е получил оферти от Ювентус и Фулъм, заради които така и не отиде във Фиорентина. 
 
В крайна сметка той отказа и на "старата госпожа", за да се озове на "Крейвън Котидж" при Мартин Йол, който го доведе за първи път в Англия, привличайки го в отбора на Тотнъм. 
 
В социалната мрежа Twiiter, Даниеле Праде изрази своето съжаление, че Бербатов не е подписал с Фиорентина.
 
„Той (Бербатов) каза на 28 юли, че иска да се присъедини към Фиорентина, но след това промени решението си. Това е най-голямата ни болка“, сподели Даниеле Праде.
Хетафе изпревари Атлетик Билбао след 2:0 над баските у дома

Хетафе победи Атлетик Билбао с 2:0 като домакин в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига

Лукас Петков продължава да бележи в Германия

Намиращият се във върхова форма Лукас Петков заби пореден гол за своя Елверсберг в първенството на германската Втора Бундеслига

Ван Дайк се извини на феновете на Ливърпул

Капитанът на Ливърпул Вирджил Ван Дайк се извини на феновете за представянето на тима срещу Манчестър Сити. Вчера мърсисайдци загубиха с 0:4 в мач от четвъртфиналите на ФА Къп

Погба е пред завръщане в игра

Отлични новини зарадваха щаба на Монако и Пол Погба

Лоши новини за състоянието на Луческу

Все още не реагира на лечение, обявиха лекарите

Арбелоа посочи виновника за загубата на Реал от Майорка

„Сега да спечелим първенството стана по-трудно"