Барселона даде играч на Етър

Барселона даде играч на Етър

Аласана Мане отново ще играе за "виолетовите"

Ганайският талант Аласана Мане отново ще облече екипа на Етър, съобщава Блиц. Халфът е собственост на испанския гранд Барселона, но за втори сезон ще бъде преотстъпен на "виолетовите".

20-годишният Мане поднови договора си с каталунците днес. След парафирането на контракта е решено той да поеме отново към България и да се обиграва под ръководството на Красимир Балъков.

Аласана Мане пристигна през зимната пауза в Етър и остави отлично впечатление с изявите си. В края на сезона той се прибра в Барселона, но скоро отново ще се присъедини към Етър.

Прогрес за България в ранглиста на ФИФА

С едно място

Десподов почете Боби Михайлов

"Почивай в мир, легендо", написа капитанът на националния отбор

Венци Стефанов: Боби беше уникален! Голям човек и голям президент

резидентът на Славия - Венци Стефанов, отправи силни думи за Борислав Михайлов.

Ботев Пд отпусна 1800 билета за фенове на Локо Пд

Билетите за феновете на Локомотив (Пловдив) за предстоящото градско дерби с Ботев вече са в продажба, съобщиха от футболния клуб. Двубоят между двата тима е на 8 април (сряда) от 20:30 часа на "Колежа". 

Александър Чеферин изрази съболезнования за загубата на Борислав Михайлов

Европейската футболна централа официално поднесе своите съболезнования по повод загубата на бившия президент на Българския футболен съюз Борислав Михайлов.

Нападател на Левски в плановете на индонезийци

Нападателят на Левски Марко Дуганджич е в плановете на индонезийския Персиб Бандунг.