Ултиматум на "Армията"

Ултиматум на "Армията"

Изискването кьм играчите е да съкратят мини­мум с 3 точки изоставането си от лидерите в класирането до края на полусезона

Футболистите и треньор­ският щаб на ЦСКА са получили ултиматум от ръководство­то на клуба. Изискването кьм играчите е да съкратят мини­мум с 3 точки изоставането си от лидерите в класирането до края на полусезона. В момента Левски и Лудогорец водят с по 7 точки на ЦСКА. Това означа­ва, че до паузата в първен­ството червените могат да съкратят най-малко с три пункта пасива си от първото място. Това минава през задъл­жителни победи в преките ма­чове.
 
Футболистите на ЦСКА в момента играят без премии, но те ще бъдат възстановени в момента, в който отборът се върне в борбата за титла­та. 
 
"Да, има задача кьм нас да стопим поне с 3 точки изоста­ването си от върха до края на полусезона и по този начин да си оставим нелоши шансове да атакуваме първото място през пролетта", призна пред "Тема Спорт" един от водещите играчи на отбора.
 
В предстоящите до края на полусезона двубои футболи­стите на ЦСКА ще играят за премии само в мачовете си с Лудогорец и Левски, които са съответно в шестия и деве­тия кръг.
 
В същото време стана ясно, че абонаментните карти за до­макинските мачове на отбора все още не са раздадени на хора­та, които вече са си заплатили за тях. Това е поредният гаф на така наречения търговски ди­ректор Георги Павлов.
Косич определи групата на Локо Пд за финала за Купата

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич определи група от 21 футболисти за финала за Купата на България срещу ЦСКА, съобщиха от клуба. 

Наше момче с две победи в Европейския шампионат по мотокрос

Българският талант в мотокроса Дани Цанков записа пореден успех в BMU европейския шампионат по мотокрос.

Славия - Монтана с променен час за заключителния кръг

БФС с решение по молба на “Нова Броудкастинг груп”

Хърватин в Левски сравни “сините” с Хайдук “Сплит”

“В цялата страна е най-обичаният и популярен отбор”, заяви защитникът

Спартак (Варна) зове за подкрепа във “финала” с Локо (София)

“Соколите” се нуждаят от задължителна победа в заключителния кръг от efbet Лига

Молдова не повика опитните си футболисти за мача с България

Двубоят в Кишинев е на 5 юни