Пирин стигна до инфарктна победа срещу Чепинец (+ВИДЕО)

Пирин стигна до инфарктна победа срещу Чепинец (+ВИДЕО)

Първа победа като гост извоюва ОФК Пирин, след като победи по инфарктен начин Чепинец с 2:1, отбелязвайки победното попадение във фаталната 90-та минута, предаде кореспондент на Novsport.com

Първа победа като гост извоюва ОФК Пирин, след като победи по инфарктен начин Чепинец с 2:1, отбелязвайки победното попадение във фаталната 90-та минута, предаде кореспондент на Novsport.com.

Пиринци започнаха срещата по-добре от домакините, като се настаниха трайно в половината на велинградчани. В 12-ата минута резултатът бе открит за Пирин, като след добра асистенция на завърналия се в игра след контузия Григор Григоров, Методи Костов бе оставен непокрит в наказателното поле и без проблем отбеляза за 0:1.

През втората част "зелените" продължиха да владеят инициативата, но противно на логиката домакините изравниха резултата, след като далечно центриране бе подценено от защитата на гостите и оставен сам нападател на Чепинец изравни резултата.

Въпреки временното стъписване, „орлетата” се окопитиха и се настаниха трайно в наказателното поле на съперника. Последваха няколко мелета, удари на Давид Гълабов и Методи Костов бяха спасени от вратаря. Във фаталната 90-та минута, Давид Гълъбов нахлу по десния фланг, центрира, а Методи Костов бе най-съобразителен и засече с крак за 2:1, дарявайки първата победа като гост за Пирин.

Благоевградчани излязоха в следния състав:Богданов, Иванов, Сандев, Бачев, Стоев, Кацимерски, Григоров, Гълъбов, Таиров, Костов и Карадачки. В игра влязоха още Стоянов, Мутавджийски и Янков.

Следващата среща на Пирин е на 23-ти септември (неделя) от 17:00 (по предварително заложена програма), срещу Германея (Сапарева баня).

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига