БФС решава за Платини в сряда

БФС решава за Платини в сряда

От ЦСКА са внесли документите на нападателя, стискат палци бразилеца да получи картотека

БФС ще обяви в сряда да ли ще допусне Мишел Платини до игра до края на ка­лендарната година. Напа­дателят още не е картоте­киран в ЦСКА заради про­блемите около преминава­нето на Абел Анисе от Чер­номорец още през зимата.

От „Българска армия" са изготвили необходимите документи, които бяха внесе­ни в БФС. Но „червените" не смеят да се зарадват, че Платини ще бъде на линия, докато не чуят официалната позиция на БФС.

Вече два пъти комисиите отряза­ха ЦСКА по различни казу­си, свързани с картотеките. Платини трябва да бъде картотекиран като свобо­ден агент, след като дого­ворът му с Динамо (Буку­рещ) е прекратен. А първоначално ЦСКА трябваше да го вземе под наем, но не и да го картотекира след 1 септември, тъй като транс­ферният период изтече.

Треньорът Стойчо Мла­денов заяви, че Платини е жизненоважен за отбора, предвид липсата на доста­тъчно класа в атака. Един­ствен младият Антон Карачанаков защитава името си в повечето мачове от сезо­на. Камерунецът Нджонго Присо е тотално разочаро­вание, а бразилецът Тасио е прекалено муден. Въпре­ки двата си гола срещу Ми­ньор при 4:1 Станко Йовчев си остава последен из­бор при нападателите. 

Двама играчи на Левски са на изхода на "Герена"

Треньорът на Левски - Хулио Веласкес ще посочи кои футболисти няма да са му нужни, като е ясно, че сините няма да активират откупната клауза на Рилдо.

Левски тренира в пълен състав

Треньорът на Левски Хулио Веласкес вече може да разчита на пълен състав за подготовката за гостуването на Добруджа.

Локомотив Пд ще опита да остави „железничарите“ от София при изпадащите

Локомотив Пловдив приема Локомотив София в първия мач от 28-ия кръг на efbet Лига днес от 19:45 часа.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0