Дъстли Мулдер не тренира с Левски (видео+снимки)

Дъстли Мулдер не тренира с Левски (видео+снимки)

Контузените Старокин и Везалов също пропуснаха интензивното занимание, съобщи репортер на Novsport.com

Точно 21 футболисти проведоха първа тренировка с Левски след мача с Берое, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Всички те се подготвяха на едно от помощните игрища на „Герена” под ръководството на кондиционния треньор на „сините”, който ги натовари максимално с упражнения за общо-физическа подготовка, както и такива за техническо усъвършенстване с топка.

Помощник-треньорът Здравко Здравков бе неотлъчно до основната група, редуваща бавни кросове със скоростни отсечки, а от нея отсъстваха готвещите се на облекчен режим Владимир Гаджев, Станислав Ангелов и Марсиньо.

Тримата получиха почивка от треньора Илиан Илиев и въртяха обиколки около терена, а по-късно към тях се присъедини и Кристовао Рамос.

От тренировката отсъстваха Орлин Старокин и Димитър Везалов, които, както съобщихме по-рано днес, минаха медицински изследвания и ще пропуснат домакинството на Пирин /Гоце Делчев/ от шестия кръг в събота.

Друг бранител на „сините” - Дъстли Мулдер, също не тренира днес, тъй като има лека мускулна преумора и бе подложен на специални процедури от лекаря Михаил Илиев. Състоянието на холандеца обаче не е притеснително и той ще е на линия още утре.

Заниманието бе изгледано от изпълнителния директор на Левски Иво Тонев, главният селекционер Дончо Донев и членът на УС Николай Илиев.

 

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали