Арести в лагера на Хабиб след масовия бой (ВИДЕО)

Арести в лагера на Хабиб след масовия бой (ВИДЕО)

Трима души от екипа на шампиона са задържани, вижте как започва мелето в клетката след мача и коментара на президента на UFC

Трима души от екипа на шампиона в лека категория на UFC Хабиб Нурмагомедов са задържани и са откарани към ареста веднага след края на дългоочаквания мегадуел между бореца от Дагестан и суперзвездата на ММА Конър Макгрегър. 

Както е известно, Нурмагомедов спечели убедително със събмишън в четвъртия рунд, но после заличи отличните впечатления от двубоя с предизвикания въргал в публиката секунди след триумфа си.

Хора от екипа на Хабиб пък през това време се сбиха с Макгрегър на октагона. Любителско видео на метри от октагона в "T-Mobile Arena" показва как Конър вероятно първи е нанесъл удар по човек от щаба на опонента си, след което е атакуван от втори мъж, който прескача оградата, за да влезе в клетката.

"Въпросните трима души вече са арестувани и полицията ги откара към затвора. Не знам какво да кажа, просто съм отвратен от случилото се. Конър е добре, той е съсипан от загубения двубой, а не от сцените след края. Тези трима души от екипа на Хабиб със сигурност ще бъдат обвинени и наказани, може би никога повече няма да получат виза, последствията ще бъдат сериозни", коментрира президентът на UFC Дейна Уайт, цитиран от Спортал.

Той обаче изключи от евентуални сериозни последици шампиона Хабиб, който все пак не получи пояса си на откагона след успеха и след като бе разкритикуван лично от Уайт, бе съпроводен извън залата.
Рами Киуан: Полуфиналът не ме задоволява

Това е игра, в която вярвам, че съм по-добър от него, обяви родният боксьор

Красимир Инински: Гордея се с боксьорите ни

Президентът на родния бокс вече е в Ливърпул

Стефан Топуров: Тодор Живков ми обеща награда (ВИДЕО)

Първият човек в историята, вдигнал над главата си три пъти собственото си тегло

България си гарантира два медала от Световното по бокс

Рами Киуан и Радослав Росенов ще вземат отличия в Ливърпул

Първи медал за България от Световното по бокс

Радослав Росенов гарантира отличие за страната ни в Ливърпул

Уилиам Чолов остана 5-и на Световното по бокс

Българинът не успя да надвие европейския шампион Габриел Веочич

Джошуа нападна Тайсън Фюри с обиди

Непрестанната вражда между британските боксьори продължава

България с два медала на Европейското по сават

Българските състезатели спечелиха два медала на Европейското първенство по сават (френски бокс) в стил "асо" за мъже и за жени в австрийския град Вайц.

Радослав Росенов и Рами Киуан се класираха на четвъртфиналите на Световното първенство по бокс

Българите Радослав Росенов и Рами Киуан влязоха в топ 8 в категориите си от Световното първенство по бокс в Ливърпул, след като записаха доминантни победи на осминафиналите