Фетел най-бърз в първата свободна тренировка в Сингапур

Световният шампион Себастиан Фетел беше най-бърз в днешната първа свободна тренировка преди състезанието за Голямата награда на Сингапур във Формула 1.

Световният шампион Себастиан Фетел беше най-бърз в днешната първа свободна тренировка преди състезанието за Голямата награда на Сингапур във Формула 1. Пилотът на Ред Бул, който спечели миналата година състезанието в Сингапур, даде днес време от 1 минута, 50.566 секунди за обиколка.

На второ място завърши британецът Люис Хамилтън c Макларън, изостанал на 0.049 секунди. На 3-а позиция остана Дженсън Бътън, който е съотборник на Хамилтън, остана на 0.893 секунди на Марина Бей, който изпревари Фернандо Алонсо от Ферари, чието време е на 0.959 по-слабо от това на победителя.

Пети остана Пастор Малдонадо от Уилямс, на повече от 1 секунда от Фетел, а след него са Марк Уебър от Ред Бул и Нико Хюлгенберг от Форс Индия. Втората свободна тренировка преди старта на Гран При на Сингапур стартира по-късно днес.

Начело в генералното класиране е Алонсо със 179 точки, следван от Хамилтън с 142, Кими Райкьонен със 141 и Фетел със 140.

Леклер не вярвал, че има проклятие в Монако

Пилотът на Ферари спечели домашното си състезание след няколко години без късмет

Естебан Окон може да напусне Алпин

Мястото на французина в отбора изстива след множество грешки

Верстапен: Състезанието в Монако беше скучно

Вижте какво казва водачът във временното класиране на Формула 1

Леклер най-накрая спечели по улиците на Монако (ВИДЕО)

Пилотът на Ферари направи перфектно състезание в домашното си Гран при

Никола Цолов остана последен в основния старт в Монако

Габриеле Мини триумфира за втора поредна година в Монте Карло

Сайнц отърва наказание в Монако

Испанецът ще стартира трети в неделя

Хорнър: Имаме проблеми цял уикенд

Шефът на Ред Бул коментира слабото представяне в квалификацията за Гран при на Монако

Льоклер спечели квалификацията за Гран При на Монте Карло, Верстапен се изложи (ВИДЕО)

Льоклер над всички във втората тренировка в Монако (ВИДЕО)