Лукойл загуби последната си контрола преди Евролигата

Лукойл загуби последната си контрола преди Евролигата

Българският шампион падна от Раднички Крагуевац с 69:82

Българският шампион Лукойл Академик загуби от Раднички Крагуевац с 69:82 (20:19, 13:26, 14:20, 22:17) точки в последната си контрола преди квалификациите за Евролигата.

На почивката домакините от Раднички водеха с 45:33, а през третата четвърт беше достигната и най-голямата разлика в мача за сръбския тим - 25 точки.

За "студентите" се отличиха Мохамед Абукар с 26 точки и Дарил Уоткинс с 10 точки. С този приятелски мач се откри официално новата зала в сърбския Димитровград.

Възпитаниците на Марин Докузовски допуснаха загуби в последните си две контроли - от Левски и Раднички. Българският шампион пътува в понеделник за квалификацията от Евролигата с Канту.

Българска федерация по баскетбол с позиция за ЦСКА

Централата тълкува като "опит за саботаж" бойкота на лагера на националния отбор до 18 години от „червените“

Дончич се контузи, под въпрос е за края на редовния сезон в НБА

Звездата на Лос Анджелис Лейкърс Лука Дончич напусна двубоя срещу Оклахома Сити Тъндър преждевременно с разтежение в лявото бедро, което може да окаже сериозно влияние на завършека на сезона в НБА.

Сан Антонио запази интригата за първото място в Западната конференция

Резултати от мачовете в НБА

Апоел Тел Авив пречупи Панатинайкос пред многобройни гръцки фенове в мач от Евролигата в София (ВИДЕО)

Апоел Тел Авив победи Панатинайкос с 92:88 (20:21, 24:27, 22:27, 26:13) като домакин в зала „Арена 8888“ в София в двубой от 35-ия кръг на баскетболната Евролига

Фенове на Панатинайкос ще залеят София довечера

Гръцкият гранд гостува па Апоел (Тел Авив) в “Арена 8888”

Комисарят на НБА продължава с разговорите за “НБА Европа”

Адам Силвър е на мнение, че това би подобрило нивото на баскетбола на Стария континент