Лудогорец: Крими елементи, като някои фенове на ЦСКА, са нежелани в Разград

Лудогорец: Крими елементи, като някои фенове на ЦСКА, са нежелани в Разград

По време на снощното дерби част от "червените" привърженици хвърляха бомбички по публиката на домакините, пише сайтът на шампионите

Благодарение на отличната работа на полицията в Разград, службите за сигурност на "Лудогорец Арена" и прецизното видеонаблюдение на стадиона, бяха идентифицирани 15 хулигани в агитката на ЦСКА, пише официалният сайт на Лудогорец.

По време на снощното дерби между Лудогорец и "армейците" те хвърляха бомбички по мирната публика на домакините, заради което ще бъдат подведени под наказателна отговорност от правораздавателните органи, пише в страницата на шампионите.

Това престъпление се повтаря за втори път. Подобни инциденти имаше и на мача между двата отбора в XXX кръг на миналото първенство.

Занапред Лудогорец ще направи всичко възможно да защити максимално добре своите привърженици от подобни посегателства. Клубът ще работи, за да осигури спокойствие на публиката си, сред която има не малко майки с деца.

Крими елементи като тези фенове на ЦСКА са нежелани на "Лудогорец Арена". Те и такива с подобни намерения нямат място на стадиона в Разград, се казва още в обръщението.

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават