Красен Кралев награди световната вицешампионка Стойка Петрова

Красен Кралев награди световната вицешампионка Стойка Петрова

Поздравления за начина, по който защити честта на българския бокс, заяви министърът

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи почетен плакет на сребърната медалистка в категория до 54 кг от Световното първенство по бокс в Индия Стойка Петрова. 
 
„Поздравления за отличното представяне и за начина, по който защити честта на българския бокс. Благодаря ти не само за това постижение, но и за всичко, което си направила за нашия спорт“, каза Кралев. 
 
Стойка Петрова благодари за оказаната чест. По време на разговора си с министъра тя сподели, че след края на състезателната си кариера има намерение да се занимава с треньорска дейност. 
 
 
На срещата присъства и президентът на Българската федерация по бокс Красимир Инински.

 

412 джудисти от 40 държави идват на Европейска купа в София

412 джудисти от 40 държави идват на Европейската купа по джудо "Освобождение". 

Фюри: Мач с Уордли е добра опция

Двубоят е с Джошуа продължава да виси

Шефка на клуб в кикбокса: Президентът на федерацията Галин Димов злоупотребява с публични средства и  лишава децата от спорт

Галин Димов, от позицията си на президент на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай, прекрати провеждането на две значими международни събития в България -  традиционна Европейска купа по кикбокс и Световно първенство за деца и юноши, алармира председателят на СК Стар Тийм Деница Миленкова.

Преизбраха Красимир Инински за президент на БФ Бокс

С пълно единодушие

Огромен протест срещу Българска конфедерация по КИКБОКС и МУАЙ ТАЙ

Над 400 деца, родители и треньори се събраха пред сградата на Министерството на младежта и спорта в столицата в знак на протест срещу Българска конфедерация по КИКБОКС и МУАЙ ТАЙ и търсене на отговор защо не са допуснати до участие на Европейската купа по кикбокс, която ще се проведе в края на седмицата в Атина (Гърция).

Станка Златева: Отвратително

Президентът на БФ Борба Станка Златева не скри разочарованието си от грозните сцени, които съпътстваха Държавното първенство по борба в Сливен.