Ети Стефанова завърши девета в "Гран при" на Анкара

Българката записа победа с белите фигури срещу Джемре Йълдъз Бетул (Турция) в партия от последния кръг

Гросмайстор Антоанета Стефанова записа победа с белите фигури на 40-ия ход срещу Джемре Йълдъз Бетул (Турция) в партия от последния 11-ти кръг на турнира от веригата "Гран При" за жени на ФИДЕ в турската столица Анкара.

Бившата световна и европейска шампионка за жени Стефанова завърши на девето място в крайното класиране с актив от 4.5 точки и спечели 2500 евро от наградния фонд.

Титлата спечели Хъмпи Конеру (Индия) с 8.5 точки. Турнирът, в който участваха 12 водещи шахматистки, бе с награден фонд 40 хиляди евро.

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“