Коман ще може да играе на "Анфийлд"

Коман ще може да играе на "Анфийлд"

В Байерн си отдъхнаха

Лекарският щаб на Байерн (Мюнхен) обяви, че няма нищо притеснително около състоянието на Кингсли Коман и той ще може да вземе участие в мача срещу Ливърпул от 1/8-финалите в Шампионската лига във вторник.
 
В петък вечер френският футболист получи контузия по време на двубоя с Аугсбург в Бундеслигата. Преди това той реализира два от головете за победата с 3:2.
 
И през настоящия сезон Коман имаше здравословни проблеми, заради което до момента е записал само един двубой в ШЛ.
 
Байерн гостува на “Анфийлд” във вторник от 22:00 часа.

 

Спалети: Ако не контролираш топката срещу Наполи, ставаш пътник

Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети призна превъзходството на съперника при загубата с 1:2 от Наполи в 14-ия кръг на Серия А.

След загубата на Реал: Хвърчали са бутилки в съблекалнята

Загубата на Реал Мадрид при домакинството на Селта Виго с 0:2 е провокирала голямо напрежение в съблекалнята на гранда от испанската столица, информира телевизионното предаване "Ел Чирингито".

Мъри Стоилов: Грешките през второто полувреме провали Гьозтепе срещу Трабзонспор

Българският старши треньор на Гьозтепе (Измир) Станимир Стоилов остана доволен от представянето през първото полувреме при поражението с 1:2 от Трабзонспор в 15-ия кръг на Суперлигата, като отбеляза грешките след почивката.

Египет подкрепи Салах

"Кралят на Египет", написаха от федерацията

Гръм в Испания: Селта подчини 9 от Реал на „Бернабеу“(ВИДЕО)

Резерва на гостите, травма на Рюдигер и 2 червени картона допълниха кошмара на Белия балет

Наполи е на върха в Серия А, Хойлунд отчая Ювентус (ВИДЕО)

Нападателят вкара и двата гола за успеха с 2:1 в дербито на XIV кръг

Байерн срещу РБ Лайпциг в осминафиналите за Купата на Германия

Херта (Берлин) ще се изправи срещу Фрайбург

Хартс удари Селтик в дербито за върха в Шотландия (ВИДЕО)

Нанси дебютира с поражение начело на "детелините"

Росен Божинов с 90 минути за Анверп при класика срещу Генк (ВИДЕО)

Родният национал се представи на ниво