БФВ изключи 34 клуба и прие на тяхно място нови 12

БФВ изключи 34 клуба и прие на тяхно място нови 12

Трагикомедиите в родната централа нямат край

Точно 112 клуба ще имат право на глас на предстоящото Общо събрание на Българската федерация по волейбол (БФВ), което ще се проведе на 10 октомври в Златни пясъци.

Това стана ясно след днешното събрание на Управителния съвет на централата, което, изненадващо за всички, се проведе с ден по-рано от предварително обявеното на официалния сайт на централата.

Куриозното е, че до момента от БФВ дори не си направиха труда да свалят съобщението и в интернет страницата все още е качено комюнике, в което пише, че УС на БФВ ще заседава на 3 октомври!

На вече провелото се заседание обаче стана ясно, че 34 клуба са изключени заради неизрядни документи или липса на дейност, а на тяхно място са приети 12 нови.
 

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”