На чия страна сте в спора между Васил Божков и Държавата?

05 юни 2019 23:44 Николай Георгиев

ФЕНОМЕНАЛЕН! Роналдо съсипа Швейцария ( ВИДЕО)

Португалия се наложи над Швейцария с резултат 3:1 в първия 1/2-финал в турнира Лига на нациите.

Роналдо изведе домакините напред в 25-ата минута. Рикардо Родригес възстанови равенството в 57-ата минута от дузпа. След това обаче Роналдо отбеляза нови два гола за Португалия в 88-ата и 90-ата минута, с което оформи своя хеттрик.

Роналдо и компания ще разберат съперника си утре от победителя между Англия и Холандия.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ

ПОРТУГАЛИЯ: 1. Руи Патрисио 3. Пепе, 4. Рубен Диас, 5. Рафаел Гереро, 7. Роналдо, 10. Бернардо Силва, 14. Уилям Карвальо, 16. Бруно Фернандеш, 18. Рубен Невеш, 20. Семедо, 23. Жоао Феликс

ШВЕЙЦАРИЯ: 1. Зомер, 2. Мбабу, 5. Аканджи, 8. Фрьолер, 9. Сеферович, 10. Джака, 12. Родригес, 14. Ст. Цубер, 17. Закария, 22. Шер, 23. Шакири

...
Изпратено от Анонимен на 06 юни 2019 15:15. |
По-здрави на месистите от великия КРИСТИАНО, автор на безброй хет-трикове!
...
Изпратено от Анонимен на 06 юни 2019 07:54. |
Нито УЕФА, нито съдии, нито коментатори, нито футболисти и треньори не са научили новото правило което е в сила от 01.06
The changes will come into fo...
Изпратено от анонимен на 06 юни 2019 12:23. |
The changes will come into force on June 1, 2019, though competitions starting before that date have the option to delay their introduction until the next season.
...
Изпратено от Анонимен на 06 юни 2019 07:52. |
СВОБОДЕН УДАР (правило 13) Промени Когато се прави стена от трима или повече играчи от отбраняващия се тим, футболисти от изпълняващия отбор нямат право да стоят на по-малко от един метър от стената. В противен случай при изпълнението на свободния удар ще последва отсъждане на непряк свободен удар в полза на другия тим. Когато отбраняващият се тим получи свободен удар в наказателното си поле, при подновяването на играта топката не е нужно да напуска пеналта, преди да бъде отиграна от втори човек. Обяснение Наличието на играчи от атакуващия отбор в близост и дори вътре в стената, често създава проблеми на съдиите и се губи време. Присъствието на играчи от атакуващия отбор в стената е нарушение на духа на спорта и нарушава имиджа на спорта. Проведеният експеримент, при който на защитаващия се тим беше позволено да отиграе топката, без да напуска наказателното си поле, показа, че играта става по-бързо и предлага по-конструктивен рестарт. Противниците обаче трябва да останат на задължителните минимум 9,15 метра, както е според старите правила.
...
Изпратено от Анонимен на 06 юни 2019 07:49. |
Нали приеха нови правила във футбола - при пряк свободен удар не може да се пречи на стената от изпълняващия отбор, а 2-ма португалци бяха в нея ...