Ето защо съдията изгонил Меси и Медел

Ето защо съдията изгонил Меси и Медел

Вижте какво пише в доклада на рефера

Гари Медел и Лионел Меси бяха изгонени с червени картони от мача между Аржентина и Чили заради "използване на обиден език" и "сблъсък с противник без игра с топката".

Двамата бяха отстранени от терена в 37-ата минута, след като едва не се сбиха край аутлинията.

"Използването на обиден, нецензурен и унизителен език, както и жестове. Имаше сблъсък с противник без игра за топката и удар на опонента", пише в доклада на главния съдия на мача, който е публикуван от портала Infobae.

Двубоят за третото място на Копа Америка, ръководен от рефера Марио Алберто Диас де Вивара, завърши с победа 2:1 в полза на "гаучосите".

Феномена обвини Анчелоти за отпадането на Бразилия от Мондиал 2026

Петкратните световни шампиони отстъпиха с 1:2 пред Норвегия

Каземиро: Разочаровахме над 210 милиона бразилци

Бразилският полузащитник Каземиро се разплака по време на интервю след елиминирането на националния отбор от Световното първенство по футбол в САЩ, Мексико и Канада

Германия също скочи на ФИФА заради Балогун

Президентът на германската футболна федерация Бернд Нойендорф заяви, че Световната футболна централа (ФИФА) трябва да даде обяснения за случая с американския нападател Фоларин Балогун и неговото отменено наказание, предаде ДПА

Блатер се възмути: ФИФА, накъде отиваш?

Бившият президент на ФИФА Сеп Блатер разкритикува своя наследник Джани Инфантино заради спорното решение да бъде отменено наказанието за червения картон на американския национал Фоларин Балогун

Тухел за казуса Балогун: Къде е границата?

Националният селекционер на Англия - Томас Тухел, коментира скандалната ситуация с нападателя на САЩ - Фоларин Балогун

Белингам се нареди до Диего Марадона

Англия победи Мексико с 3:2 на "Ацтека", за да се класира за четвъртфиналите на Мондиал 2026