Ерве Ренар напусна националния тим на Мароко

Ерве Ренар напусна националния тим на Мароко

Мароко беше считан за фаворит в контитенталния турнир, спечелен в петък от Алжир

Ерве Ренар напусна селекционерския пост в мароканския национален отбор малко след загубата в осминафиналите за купата на Африка срещу Бенин.

 

"Време е да сложа край на този дълъг и чудесен период в моя живот. Правя го с много емоция и тъга, но това е неизбежно решение, взето още преди началото на турнира", написа 50-годишният французин в социалните мрежи.
 
Мароко беше считан за фаворит в контитенталния турнир, спечелен в петък от Алжир, но отборът на Ерве Ренар загуби с дузпи след три победи в груповата фаза. "Всички се надявахме на по-добри резултати, но футболът е такъв...", добави треньорът.
Иран очаква отговор от ФИФА за Мондиал 2026

Участието на националния отбор на Иран на предстоящото Световно първенство по футбол това лято остава под сериозен въпрос

Меси и Суарес вкараха, но Интер Маями не спечели първия мач на новия си стадион

Луис Суарес също се разписа при равенството 2:2 срещу Остин ФК

Краев остава на дъното в Австралия (ВИДЕО)

Два пропуска за българина срещу Мелбърн

Трагедия в Перу: Стадион рухна преди дерби

Най-малко един футболен привърженик загина, а 47 души бяха ранени на стадион "Алехандро Вилянуева" в столицата на Перу - Лима, където фенове се събраха преди насроченото за днес местно дерби между Университарио и Алианса (Лима), предаде Франс прес, позовавайки се на перуанския министър на здравеопазването Хуан Карлос Веласко

Кристиано вкара 2 гола на Ел Маестро и вече е с 967 попадения (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо е все по-близо до гол №1000 в своята кариера

Йоахим Льов е близо до треньорския пост на Гана

Бившият селекционер на германския национален отбор Йоахим Льов е на прага на завръщане във футбола, за да поеме треньорския пост на Гана.