Меси е изправен пред наказание до шест месеца

Меси е изправен пред наказание до шест месеца

Решават за санкцията на звездата следващата седмица

Нападателят на Аржентина Лионел Меси може да бъде спрян от мачове за националния отбор за период от два до шест месеца според TyC Sports.
 
32-годишният аржентинец може да бъде наказан сурово, заради критиките си към Южноамериканската конфедерация по футбол (CONMEBOL) по време на Копа Америка. Решението ще бъде взето следващата седмица.
 
След мача с Чили той не се появи за награждаване, рязко критикува съдиите и пряко обвини служителите на CONMEBOL в корупция.
 
В аржентинските медии има информация, че тези думи на Лео стават предмет на отделно разследване, заключенията, по които дисциплинарната комисия на Южноамериканската конфедерация все още не е направила.

 

Представители на Иран на среща с ФИФА

Заради Мондиал 2026

Димитър Митков с хеттрик в Казахстан

Българският нападател Димитър Митков се превърна в герой за своя Ордабаси при победата с 3:0 у дома над Каспий Актау в мач от 1/8-финалите за Купата на Казахстан.

Джани Инфантино амбициран за четвърти мандат като президент на ФИФА

Президентът на ФИФА Джани Инфантино потвърди, че планира да се кандидатира за четвърти мандат начело на световната футболна централа.

ФИФА е получила над 500 милиона заявки за билети за Мондиала

Във ФИФА са получени повече от 500 милиона заявки за билети за световното първенство по футбол това лято.

Доналд Тръмп би отбой за Иран

Иран може да играе на футболния Мондиал в Северна Америка

Инфантино потвърди: Иран ще играе на Мондиал 2026

Президентът на ФИФА изключи всякакви вероятности “персийците” да пропуснат Световното