Капитанът на Левски: За да имаш успехи в Левски, трябва да мислиш 24 часа за футбол

Капитанът на Левски: За да имаш успехи в Левски, трябва да мислиш 24 часа за футбол

"Винаги е имало стрес и напрежение", заяви Живко Миланов

Капитанът на Левски - Живко Миланов говори относно последните събития в "синия" клуб. Според него не може да става и дума за разклащане на тима, въпреки насъбралите се негативни резултати. Бранителят призова за търпение към новите футболисти и изрази своите добри впечатления от работата със старши-треньора Петър Хубчев.

"Отборът започва да има колектив. Много играчи напуснаха, идват нови. Един Мазурек, той е много свит, трябва му време. Отборът има добра група. Не може да се говори за разклащане. Това е Левски. Винаги е имало стрес и напрежение в този отбор. Винаги те подкрепят, когато играеш добре, но трябва да си понесеш последствията, след като сгрешиш. Играхме добре със състава, с който започнахме. Публиката жадува за успехи. Винаги трябва да си мотивиран", заяви Миланов пред колегите от "Спортал".

"В този момент е важно да се върви крачка по крачка. Ти не може да избягаш от целите, когато си в Левски. Отборът има здрава основа, благодарение на новите собственици. Опитват се да сглобят отбор и да изплащат дългове", коментира капитанът на Левски.

"Това, което виждам в тренировките, е на много добро ниво. Треньорската работа се вижда с победите. На треньора работата се вижда, когато отборът печели. Работата на Хубчев е на едно много високо ниво".

"Кипърското първенство е с една идея по-добро. Това им е за сметка на националния отбор. Те не гледат много на юношеския футбол. Аз съм играл в Апоел с 11 чужденци. Там не се гледа дали си стар, или си млад. Аз винаги съм искал да атакувам. Това им допадаше и на феновете на Левски в началото на първенството. Физически сме готови. Във физическата част от подготовката бяхме 8 или 10 човека. Другите играчи пристигнаха по-късно".

"Най-важното, което се опитвам да предам на младите, е да се научат на професионализъм. Трябва да мислиш 24 часа за футбол, за да постигнеш някакви цели. Всички млади играчи в отбора имат качества".

Локомотив (София) подкрепи Спас Делев

„На 36 години Спас Делев може би е по-добър от всякога“, пишат от клуба

8888.bg и „Феникс на доброто“ с коледен жест към децата от ЦНСТ и ДСХ „Сем. д-р Калинкови“ – Самоков

Дарението включва основни храни от първа необходимост, подбрани с грижа за ежедневните нужди на децата

Добруджа остана без треньор в последния ден на 2025 година

Новакът в efbet Лига Добруджа официално се раздели по взаимно съгласие със старши треньора Атанас Атанасов.

Феновете на Левски избраха шедьовър на Майкон за гол на годината (ВИДЕО)

Вижте го на видеото

Лудогорец картотекира Дуа за Лига Европа

Лудогорец ще направи поне една промяна в картотеките на УЕФА за участието в Лига Европа.

Агентът на Марин Петков бил в София

Агентът на Марин Петков - Едуардо Мариньо, е бил наскоро в София. Мениджърът е провел среща с играча.