Звезди на Тотнъм се хванаха за гушите

Звезди на Тотнъм се хванаха за гушите

Хубавата Сабрина май е сложила рога на Ериксен

Тотнъм бе разгромен от Байерн с 2:7 в Шампионската лига, но разгромът далеч не е единствената тема за разговор в редиците на „шпорите".
 
На Острова се пръкнаха слухове, че защитникът на лондончани Ян Вертонген е преспал с красивата Сабрина Квист, дългогодишна приятелка на един  от най-добрите футболисти на тима - Кристиан Ериксен.
 
Според информацията двамата са стигнали почти до бой в съблекалнята, но са били разтървани от голмайстора на Тотнъм Хари Кейн.
 
 
Самият Ериксен публикува линк с новината на профила си в Туитър с коментар:
 
 
"Пълни глупости. Датчанинът е заедно със Сабрина Квист от цели 5 години, като двамата имат син на една година".

 

Вили Вуцов: Първите полувремена на Левски са дрямка

Седем точки са много сериозна преднина, подчерта водещият на предаване и треньор на Миньор

Видич идва в България с трофея от Лига Европа

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и сръбския национален отбор Неманя Видич ще гостува в България, за да представи трофеите на УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите

Ботев (Пловдив) започва кампания за изграждане на паметник на легенда

Става въпрос за легендарния нападател Георги Славков

Канадските национали по футбол жегнаха „тифозите“

Канада призова обезсърчените фенове на Италия да заменят сините си шалчета на „адзурите“ с червени като кленов лист

Пловдив скърби за бивш футболен шеф

Той бе на 65 години

Легенди на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“

Емблематични бивши футболисти на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“ в район „Изгрев“ и подписаха подписката.