Албена Ситнилска записа трети пореден успех в К1

Албена Ситнилска записа трети пореден успех в К1

Тя бе една от звездите, които влязоха в клетката на бойния турнир SFC 9: Fast and Fury

Албена Ситнилска записа трети пореден успех в К1 правилника на SFC. Тя бе една от звездите, които влязоха в клетката на бойния турнир SFC 9: Fast and Fury, който се проведе през уикенда.

 
Албена се изправи срещу опасната и мотивирана млада италианка Антонела Дзидзи, която бе доста по-опитна от нея при професионалистите със статистика 15-3.
 
Ситнилска обаче се състезава от доста време в други бойни правилници и успя да надиграе убедително съперничката си, въпреки че играта не тръгна по нейния план.
 
"Взех победата с 3:0 съдийски гласа, което не е никак малко, но като цяло имах друг план за игра, който не ми се получи," сподели Ситнилска за MMA.BG "Отдавам го на фактът, че не познавах играта на противничката си, тъй като разбрах коя е два дена преди срещата и трябваше да разчитам повече на сигурна игра без излишни рискове.
 
Очаквах да е напориста и да върви напред, единственото с което може би ме изненада беше издръжливостта ѝ."
 
Албена е от Благоевград, където се проведе SFC 9: Fast and Fury и тя се би пред своя публика, свои приятели и роднини.
 
Затова и тежестта преди тази битка не е била малка за нея.
 
"Излязох със смесени чувства, защото отговорността от това да се представиш добре пред собствена публика е огромна, а и не исках да разочаровам хората, които са дошли да ме подкрепят! С това напрежението става огромно, но от друга страна адреналинът се покачва на макс.
 
Тук е момента да благодаря за страхотната организация на SFC 9: Fast and Fury и доброто отношение на Spartacus Fighting Championship, на Община Благоевград и лично на Георги Анадолов, Кристина Ражданова и кмета Атанас Камбитов."
 
mma.bg
Антъни Джошуа спира с бокса

Оживелият в катастрофа британецът вече е уведомил близките си за своето решение

Усик не планира да се отказва скоро от бокса

Александър Усик желае следващият му двубой да бъде срещу Дионтей Уайлдър

Тайсън Фюри се завръща отново на ринга тази година

Последното оттегляне на 37-годишния британец също се отменя

Обвиниха шофьора на Антъни Джошуа за фаталната катастрофа

Нигерийската полиция смята, че 46-годишният водач е виновен за причиняване на смърт поради опасно шофиране.

Шофьорът на ППС-то участвало в катастрофата с Джошуа получи 4 обвинения

46-годишният нигериецът е обвинен в причиняване на смърт чрез опасно шофиране

Изписаха Антъни Джошуа

Бившият световен шампион по бокс в тежка категория Антъни Джошуа е изписан от болница в Лагос, Нигерия, където бе приет след автомобилна катастрофа, съобщава Дейли Мейл.