Петър Атанасов: Създадохме достатъчно голови положения

Петър Атанасов: Създадохме достатъчно голови положения

"Раздялата със Сашо Ангелов бе тъжна", заяви нападателят на Ботев Враца

Футболистът на Ботев (Враца) Петър Атанасов коментира загубата с 0:2 от Локо (Пловдив).

"Мисля, че на нас не ни достига единствено и само гола. Създадохме достатъчно положения, но не съумяхме да ги реализираме. Накрая вече стана 2:0 и нямаше значение", заяви Атанасов след двубоя.

"Лично за мен пропуските са и до късмет. Виждате до какви ситуации достигаме, работим всеки ден, стараем се. Тренираме положения, които на тренировки се получават, но в мача не. Дано от следващите срещи да почваме да вкарваме."

"Нов треньор няма. Помощниците на Сашо Ангелов водиха мача. Естествено, не е добре. Раздялата бе тъжна, но това е футболът. Ще пробваме да се вдигнем и да съберем колкото се може повече точки до края на полусезона. Дано новият треньор ни вдигне и почнем да побеждаваме. Никой от ръководството не ни е казал кой е новият наставник, най-вероятно в понеделник ще оповестят новия треньор", добави още футболистът на врачани.

Паро: Добре, че е Стоичков, да спира пиявиците около ЦСКА

"Aко не го слушат, много бързо ще започнат да ги ядат от краката нагоре"

Илиан Илиев: Имаше напрежение при нас, успех на следващия селекционер (ВИДЕО)

„Първо, след тези два мача, в които ни вкараха в продълженията, имаше напрежение при нас, а Добруджа играха доста затворено.“

Васил Панайотов: Тази година първенството е доста равностойно (ВИДЕО)

„Надявам се тази победа да ни върне самочувствието и енергията“

Рилски спортист и Балкан с равенство в контрола

Баскетболният Рилски спортист приключи контролите си с равенство срещу Балкан в двубой, игран в "Арена СамЕлион", съобщиха от самоковски клуб.

Атанас Атанасов: Правим детински грешки (ВИДЕО)

Треньорът на Добруджа Атанас Атанасов не бе доволен от резултата срещу Черно море (0:2), но похвали момчетата си за старанието. 

Иван Стоянов: Можеше и по-добре

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов сподели след успеха над Славия с 3:1, че отборът му трябва да се представя еднакво добре както на своя стадион, така и когато играе далеч от вкъщи.

Левски разпродаде сектор А за Лудогорец

Ръководството на Левски се похвали, че билетите за сектор „А“ за дербито с Лудогорец са разпордадени.

Загорчич: Целият отбор е виновен за получените голове

Треньорът на Славия Златомир Загорчич сподели, след загубата с 1:3 от ЦСКА 1948, че смяната на полувремето на Кристиян Стоянов е повлияла на целия отбор.

Франко: Победата и головете ми носят самочуствие

Елиас Франко, който отбеляза първите два гола при победата на ЦСКА 1948 с 3:1 над Славия, заяви след края на срещата, че целта на отбора е да се бори за челните позиции в класирането. За бразилеца днешните попадения бяха дебютни с червения екип.