Салах пропуска квалификациите за Купата на Африка

Салах пропуска квалификациите за Купата на Африка

Контузия попречи на нападателя да помогне на Египет в предстоящите мачове

Нападателят на "Ливърпул" Мохамед Салах няма да играе за Египет в квалификациите за Купата на Африка, обявиха от местната футболна федерация. Той бе изваден от групата заради контузия в глезена.

Салах изгледа тренировката на своите съотборници във вторник, но носеше медицински ботуш. Местните медии твърдят, че самият футболист е изявил желание да играе поне в един от мачовете, но треньорът Хосам ел-Бадри е сметнал това за невъзможно.

27-годишният Салах страда от контузията в глезена от повече от месец насам. Той получи и силен удар в тази част на крака в мача с "Манчестър Сити" в неделя.

Отборът на Египет приема утре Кения, а на 18 ноември гостува на Коморските острови.

Марин Петков пак блести в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

Бившият капитан на Левски принуди вратар да си вкара автогол

Роналдо с по-тежка контузия от очакваното

Нападателят пътува до Испания

Тръмп посрещна Меси в Белия дом, не знаел

Президентът на САЩ Доналд Тръмп посрещна Лионел Меси и Интер Маями в Белия дом, но призна, че не е имал представа, че един от най-великите футболисти в историята ще гостува, докато синът му не му съобщава.

Нападател на Лудогорец  премина в аржентински клуб

Матиас Тисера осъществи свободен трансфер в Институто (Кордоба)

ФИФА показа официалния плакат на Мондиал 2026

Точно 100 дни преди началото на Мондиала от ФИФА представиха официалния плакат за предстоящото Световно първенство

Кристиано Роналдо е избягал от Саудитска Арабия

В южноамериканските медии се появи информация, че голямата звезда на Ал Насър - Кристиано Роналдо, вече не се намира на територията на Саудитска Арабия