Селекционерът на Бразилия: Меси ми каза да си затварям устата (ВИДЕО)

Селекционерът на Бразилия: Меси ми каза да си затварям устата (ВИДЕО)

„Аз му отговорих същото“, разкри Тите след загубата от Аржентина

Селекционерът на Бразилия Тите влезе в пререкание със звездата на Аржентина Лионел Меси, който заби и единственото попадение в контролата между двата южноамерикански гранда в Рияд, Саудитска Арабия.
 
 
"Исках от съдията да му покаже жълт картон, какъвто заслужаваше. Меси ми каза да си затварям устата и аз му отговорих същото. Не искам повече да обсъждам това. Такъв мач трябва да се ръководи от добър съдия", коментира Тите след двубоя.
 
Раздор в Сенегал след загубата от Белгия

Халфът на националния отбор на Сенегал по футбол Пап Гей обяви, че няма да играе повече за тима, докато настоящият треньорски екип остане на поста си, предаде Ройтерс.

Тухел призова родителите да поставят футбола пред училището

Селекционерът на националния отбор на Англия по футбол Томас Тухел призова родителите да поставят футбола пред училището, когато неговите футболисти се изправят срещу Мексико на осминафиналите на Световното първенство в ранните часове английско време в понеделник.

Жеги и бури поставиха под въпрос Португалия - Хърватия

Атмосферните условия могат да доведат до промени в първоначалната програма

Японците запазват треньора си?

Очакванията в Япония са Хаджиме Мориясу да продължи да бъде старши треньор на мъжкия национален отбор на страната, а националната футболна федерация на Япония ще обяви подробности по-късно днес, според информации в местни медии.

Защитник на Сенегал: Трябва да приемем, че се провалихме

Националният тим на Сенегал пропиля предимство от два гола срещу Белгия и отстъпи с 2:3 след продължения, пропускайки осминафиналите на Световното първенство по футбол.

Йозуа Кимих: В момента просто се чувствам празен

Капитанът на държавния тим по футбол на Германия Йозуа Кимих все още е дълбоко разочарован от отпадането на страната от Световното първенство. Германия загуби от Парагвай след изпълнение на дузпи на 1/16-финалите.