Алжирци оспорват трансфера на ас на Царско село

Алжирци оспорват трансфера на ас на Царско село

Става дума за халфа Рашид Редржрадж

Ръководството на алжирския елитен КС Константин обжалва трансфера на конгоанския национален полузащитник Дилан Бахамбула в Царско Село. Това е зявил генералният директор на алжирския клуб Рашид Реджрадж, цитиран от местното издание „Ел Уатан“.

Бахамбула се присъедини към софийския отбор като свободен агент през октомври, а от началото на ноември вече изигра два мача за царете.

Реджрадж, обаче съобщи, че е подадена официална жалба срещу картотекирането на играча в Царско село и се надява правдата да възтържествува в този случай.

Добри новини за треньора на Спартак Варна

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски отново ще може да разчита на Ангел Грънчов и Дамян Йорданов за съботното домакинство с Ботев Пловдив от осминафиналите в турнира за Купата на България.

НА ЖИВО: Ясни съставите за ЦСКА 1948 - Добруджа

Мачът започва в 15:00 часа

Без контузии в ЦСКА след гостуването на Черно море

ЦСКА ще стартира подготовка утре (9 декември) за предстоящия осминафинален двубой срещу Локомотив (София) за Купата на България.

Футболният Пирин предлага акциите си на Община Благоевград

Футболният Пирин обяви, че ще предложи акциите на клуба на Община Благоевград.

Шеф в БФС: Не приемам подобно грозно отношение към професионален футболист и национален състезател

"То е срамно и унизително", каза Кирил Котев

Левски и Вихрен се разбраха за контрола

Проверката ще е на 28 януари

Ботев Вр се издължи, ФИФА вдига забраната

Клубът ще може да картотекира нови футболисти

Попето остава в Арда при класиране в Европа

Наскоро халфът обяви, че ще прекрати кариерата си след края на сезона

Христо Янев набеляза трима от елита на България

ЦСКА вече работи по зимната си селекция