Официално: Куадрадо се обвърза с Ювентус до 2022 година

Официално: Куадрадо се обвърза с Ювентус до 2022 година

31-годишният футболист има 15 гола и 30 асистенции в 155 мача за Ювентус след трансфера си от Челси

 Хуан Куадрадо подписа нов договор с Ювентус. Колумбиецът се обвърза с “бианконерите” до 2022 година.

 
Куадрадо бе привлечен в Юве през 2015 година и по принцип играе по дясното крило на атаката. В последните години обаче той успешно бе преквалифициран като десен бек и се справя повече от успешно с новата си роля. Именно с добрите си игри в защита през този сезон той убеди шефовете на торинци да му предложат удължаване на договора.
 
31-годишният футболист има 15 гола и 30 асистенции в 155 мача за Ювентус след трансфера си от Челси. Той има спечелени 4 титли на Италия и един финал в Шампионската лига.
 
Куадрадо става вторият футболист на Ювентус, който преподписав в последните дни. Преди това същото стори и Леонардо Бонучи, а следващият в списъка е Войчех Шчесни.
Абърдийн на Митов с мащабни инфраструктурни проекти

Историческият шотландски Абърдийн, където играе българският вратар Димитър Митов, планира да напусне своя 122-годишен дом "Питдори"

Гуардиола плашеше играчите, но той е качил 5 килограма

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола подходи с чувство за хумор към празничния период, признавайки, че вероятно е качил няколко килограма около Коледа

Онана: Периодът в Турция е най-хубавият ми

Вратарят на Трабзонспор Андре Онана е категоричен, че преживява най-хубавия период в живота си, докато играе в турския клуб като преотстъпен от Манчестър Юнайтед

Милан не се отказва от Влахович

Милан ще се опита да привлече нападателя на Ювентус Душан Влахович, пишат в Италия

Флик и Левандовски ще проведат решаващ разговор след Нова година

Испанският шампион Барселона навлиза в ключов период от стратегическото планиране, като един от основните въпроси е свързан с бъдещето на един от най-опитните играчи в съблекалнята

Реал Мадрид не може да убеди Упамекано за трансфер

Реал Мадрид се е отказа от защитника на Байерн Мюнхен Дайо Упамекано, информира ESPN