Никола Спасов: Играхме толкова, колкото ни позволиха

Никола Спасов: Играхме толкова, колкото ни позволиха

"В последния месец отборът играе силно и се надявам следващите мачове да ги спечелим"

 Наставникът на Царско село Никола Спасов бе доволен от начина, по който отборът му се е противопоставил на Левски, въпреки че днес тимът му загуби с 0:2 от "сините".

 
"Доволен съм от отбора и начина, по който изиграхме мача. Колкото ни позволиха, толкова и играхме. Мисля, че стана интересен мач. Левски вкара два гола с малкото положения, които създаде.
 
Бяха много ефикасни. Не играхме лошо, но не съм доволен от играта ни в атака. Левски си свърши работата през първото полувреме, а през второто беше по-предпазлив. Задържахме топката повече през второто полувреме. Винаги е трудно да се играе на "Герена". Крилата ни играха слабо. Пред вратата бяха доста плахи и неубедителни. Не мога да виня само нападателите, но и полузащитниците".
 
 
"Когато не даваш на един отбор да играе, на всеки отбор е трудно. Това исках от моите футболисти - да ги пресираме още в тяхната половина. Левски има добри футболисти. Не искам да говоря за постоянство, защото отборът играе добре. Просто ни липсват головете и победите. В последния месец отборът играе силно и се надявам следващите мачове да ги спечелим".
Зехтински представи автобиографията си в клубния магазин на Ботев Пд

Легендата на Ботев (Пловдив) Петър Зехтински представи автобиографичната си книга "Да играеш за другите" в клубния магазин на стадион "Христо Ботев".

Жалко! Лудогорец отпадна от младежката Шампионска лига

Отборът на Лудогорец до 19 години отпадна от младежката Шампионска лига на УЕФА. В мач-реванш от от втория кръг в турнира българският отбор загуби с 0:2 у дома срещу Динамо Минск.  

На “Колежа” полудяха по книгата на Петър Зехтински

Тодор Неделев, Николай Минков и Ивайло Видев също присъстваха заедно с клубната легенда

Живондов: Нуждаем се от това да печелим

Временният треньор на Лудогорец говори преди мача с Ференцварош утре

Няма свободни места в „сините“ сектори за Левски – ЦСКА

Общо 17 638 места, разпределени за сините фенове, вече са заети три дни преди големия мач

Анте Аралица ще отсъства до края на годината, съобщиха от Локо (Сф)

Нападателят получи контузията още при гостуването на Ботев

Пуснаха билетите за България – Грузия

Пропуските вече могат да бъдат закупени

В Стара Загора: Ремонтните дейности по спортна база "Берое" вървят по план

Футболният клуб ще тренира на базата на Верея

Треньорът на Витоша: Радваме се, че излизаме срещу Левски за Купата

„Има отбори в Първа лига, които бихме отстранили", смята Кристиян Узунов