ИЗВЪНРЕДНО: БФС съди телевизия!

ИЗВЪНРЕДНО: БФС съди телевизия!

Футболната централа вече се консултира с адвокати и юристи

Българският футболен съюз обмисля да заведе дело срещу bTV, съобщи БЛИЦ, позовавайки се на достоверни източници.

Причината е уронване престижа на БФС, след като телевизията пусна няколко разследващи материала, в които се опита да докаже за нерегламентирани харчове на държавни пари.

За целта от футболната централа вече са се свързали с адвокати и юристи за консултация и се очаква до дни да има решение дали ще се стигне до съд.

Футболният съюз беше обвинен в далавери със спортна екипировка, наемане на терени и хотели, в които отсядат отбори.

В тази връзка БФС вчера организира извънредна пресконференция, на които се защити и показа документи, отхвърлящи подобни твърдения.

На срещата с медиите присъстваха изпълнителният директор Борислав Попов, членът на Изпълкома Емил Костадинов и пресаташето Христо Запрянов.

 

Миланов: Левски сега няма нищо общо с този, в който бях аз

Националът Георги Миланов разказа за футбола в Румъния, коментира представянето на българския национален отбор, както и играта и шансовете за титла на Левски.

Салах изравни постижение на Дидие Дрогба

С гол от дузпа при победата на Египет с 1:0 над Южна Африка на Купата на африканските нации, Мохамед Салах се изкачи на четвърто място сред африканските играчи с най-много отбелязани голове за националния отбор

Шалке 04 иска да купи Янис Карабельов

Българският халф Янис Карабельов може да осъществи сензационен трансфер

Тунизийски клуб продължава да иска Сангаре

Тунизийският Есперанс не се е отказал от намерението си да привлече нападателя на Левски Мустафа Сангаре, твърдят едновременно няколко местни издания, цитирани от "Мач Телеграф"

Следващият нов в ЦСКА се очаква в първите дни на 2026 година

Бразилското крило Лео Перейра може да се смята за сигурно ново попълнение на ЦСКА

Лудогорец ще се пробва за исландски нападател

Лудогорец иска да се подсили с исландския нападател Стефан Сигурдарсон