Албън смята да доближи Верстапен през 2020

Албън смята да доближи Верстапен през 2020

Алекс няма търпение за тестовете в Абу Даби, за да може да експериментира и опознае колата по-добре

Алекс Албън е убеден, че може да стопи разликата до съотборника си в Ред Бул Макс Верстапен през 2020. Британецът от тайландски произход започна първия си сезон във Ф1 през 2019 в отбора на Торо Росо, но получи уникален шанс да блесне в по-големия отбор, след като тимът го размени с Пиер Гасли. Албън все още е далече от Верстапен, но без съмнение показа стабилни качества.

 
"Все още опознавам колата и усъвършенствам детайлите, които мога, и които ме карат да се чувствам по-спокоен. Много зависи от времето, прекарано в болида, и възможностите да експериментираш по различен начин. Искам да си намеря точното място, зоната, в която да се чувствам най-добре, и в която мога да постигна най-добри резултати".
 
"Ясно ми е, че ще отнеме време, така че нямам търпение за тестовете в Абу Даби, а още повече за предсезонните тестове. По време на състезателен уикенд човек няма възможност да прави много промени, защото времето е ограничено. Когато успея да настъпя колата както си искам, тогава ще се чувствам най-добре".
Формула 1 с три нови спринта през 2026г.

От Формула 1 обявиха календара за спринтовите състезания през 2026 г., които ще бъдат 6 на брой

Хамилтън: Кадилак направи правилния избор за пилоти

Седемкратният световен шампион Люис Хамилтън похвали отбора на Кадилак за избора му на пилоти за неговият дебютен сезон във Формула 1

Шефът на Макларън обясни размяната на Монца между Пиастри и Норис

Главният изпълнителен директор на Макларън Зак Браун коментира лаконично размяната на позициите на пилотите на тима в Гран При на Италия на “Монца” в неделя

Напрежението в Макларън не е стигнало след объркването на Монца

Макс Верстапен се върна на най-високото стъпало на подиума с убедителна светкавична победа от старта до финала в Монца, но след състезанието всички говореха за вътрешните напрежения в отбора на Макларън

Никола Цолов говори сред свои снимки в галерия Good Point

Автомобилната звезда със специална пресконференция на 16 септември в София

Хамилтън най-накрая е бил доволен от колата на "Ферари"

7-кратният световен шампион Люис Хамилтън за втори пореден ден заяви, че е доволен от колата на Ферари на „Монца“

Формула 1: Верстапен ликува на „Монца“(ВИДЕО)

Нидерландецът спечели Гран при на Италия във Формула 1

Люис: Страхотно е да си на Монца като пилот на Ферари

Хамилтън завърши 5-и в квалификацията, но ще стартира от 10-а позиция

Ферстапен спечели квалификацията на "Монца"

До нидерландеца ще застане Ландо Норис