Албентоса подарява два билета за мача с Лудогорец

Албентоса подарява два билета за мача с Лудогорец

Преди време испанецът ор­ганизира друга игра, в която подари своя фланелка

Бранителят на ЦСКА Раул Албентоса дадe началото на игра с награда за двубоя с Лудо­горец. Испанецът публикува в своята страница в социална­та мрежа Instagram снимка на отбора пред агитката, както и условията за участие, като написа:

"В неделя играем един от най-важните мачове за годината u искаме подкрепата на всички фенове. За целта искам да подаря два билета за мача с Лудогорец на последователи на @cskasofiafc (б.р. - страница­та на ЦСКА в Instagram). За да участвате: 1. Оставете ко­ментар на публикацията на този, с когото искате да гле­дате мача. 2. Споделете тази публикация във вашето сто­ри.Играта е валидна само в Инстаграм. Ще обявим поб­едителя в събота, 30 ноем­ври", написа Албентоса.

Преди време испанецът ор­ганизира друга игра, в която подари своя фланелка. Победи­тел стана Боби Караилиев, който е част от школата на Пирин Гоце Делчев.

Иначе 31-годишният Албен­тоса се наложи като безуслов­на фигура в състава на ЦСКА след своето привличане. Той има 18 участия за тима, в ко­ито не е пропуснал дори секунда.

Валидираха марка по повод 100 години Локо Пд

На специална церемония в Галерия "Пловдив 2019" бе валидирана пощенска марка, посветена на вековния юбилей на футболен клуб Локомотив Пловдив.

Дъщерята на Майкъл Оуен на състезание по конен спорт

Джема Оуен, дъщеря на бившия английски национал Майкъл Оуен, се готви за първото си участие като жокей в надпреварата за Купата „Маркел Магнолия“ в Гудууд.

Роботът Робърт на шахматен турнир

Известният робот Робърт ще бъде гост на втория Международен шахматен фестивал „Питагор Елит“, който ще се проведе в училище по математика „Питагор“.

Насар без треньора си на Европейското, чака дете

Треньорът на суперталната от Червен бряг Карлос Насар - Павел Христов – няма да бъде до своя възпитаник в Батуми за Европейското първенство.

Фризьор забърка скандал в Челси

Вижте подробности

Осъдиха защитник на ПСЖ

Младият талант на Пари Сен Жермен Йорам Заг, който играеше под наем в датския ФК Копенхаген, бе осъден на 20 дни ефективен затвор и отнемане на шофьорската книжка за превишаване на скоростта, съобщава сайтът Copenhagen Sundays.