Наш тенисист пусна песен за BG хейтъра

Наш тенисист пусна песен за BG хейтъра

Текстът е за България, за музиката, за тениса и като цяло за българския манталитет, обясни Васко Младенов

Най-добрият български тенисист на двойки в последните няколко години пусна новата си песен.
 
Васил Младенов отдавна записва и е работил с руския китарист Евгений Колиханов, свирил с легендите Black Sabbath. „Сам" на Васко вече може да бъде слушана в YouTube.
 
„Новата ми песен очертава и затваря един етап от живота ми. Аз говоря за злобата, за завистта и предвзетото отношение към мен на българското тенис общество през годините. Причините са различни - заради това, че съм половин руснак, защото винаги съм реагирал остро на несправедливостта.
 
Така че в тази песен обръщам внимание върху доста събития и неща, които са се натрупали през годините. Не обичам да правя дълбоки анализи на собствените си песни и мисля, че този, който иска да разбере посланието, ще го направи.
 
 
Песента определено е за България, за музиката и за тениса в България, като цяло за българския манталитет. Това е част от моята история. Така че отчасти песента е автобиографична и много се радвам, че я пуснах, защото усещам облекчение.
 
Тази песен казва определени истини. Не споменавам никого, това по-скоро е общ образ на българския хейтър. Който пожелае, ще се намери в текста”, обясни Младенов. 

 

Нестеров достигна до полуфиналите на сингъл на турнир по тенис в Италия

Националът на България за Купа „Дейвис“ Пьотр Нестеров се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула (Италия) с награден фонд от 30 хиляди долара

Динко Динев ще играе четвъртфинал в Конго

Динко Динев се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на клей от сериите "Чалънджър 50" в Бразавил (ДР Конго).

Победи за Мелис Расим, Юлия Стаматова и Виктория Велева

Ден по-рано Велева се класира и за четвъртфиналите на двойки

Иван Иванов отпадна на старта в Сабадел

Илиян Радулов тръгна с победа

Диа Евтимова е на 1/4-финал в САЩ

Диа Евтимова се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Бока Ратон (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара

Елизара Янева отпадна в Турция

19-годишната българка загуби от Алис Тюбело