Арсенал се отказва от Еспирито Санто

Арсенал се отказва от Еспирито Санто

Бордът на директорите смята, че португалецът не е точният човек за тима

Арсенал е „охладил” интереса си към привличането на мениджъра на Уулвърхемптън Уондърърс Нуно Еспирито Санто. След уволнението на Унай Емери, португалецът бе считан за потенциален заместник на испанеца на „Емирейтс”.

Ешпирито Санто е две години и половина начело на „вълците”, трансформирайки отбора от „Молиню” като един от най-стабилните в лигата, а също така е и участник в Лига Европа, където дори се класира за елиминационната фаза.

Авторитетното издание The Times твърди обаче, че бордът на Арсенал е стигнал до заключението, че Нуно Еспирито Санто не е точният човек, който да отговаря на философията на клуба от Северен Лондон. Медията потвърждава, че временният мениджър – Фреди Люнберг, може да получи дълъг период да ръководи „топчиите”, макар шведът да има право да е начело на отбора само 12 мача поради липсата на про-лиценз.

Мениджърът на Челси щастлив след продължаването в Шампионска лига

„Да се класираш напред в тази надпревара е най-важното нещо“, смята Лиъм Росиниър

Конте похвали играчите на Наполи, въпреки отпадането от Шампионска лига

Треньорът на Наполи  се оплака от натоварената програма в Серия А

Арбелоа: Очевидно Реал бе далеч от това, което искахме

Треньорът на „Белия балет“ коментира загубата от Бенфика

Компани: Щастлив съм от реакцията на отбора

Треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани отчете трудността на гостуването на ПСВ Айндховен, спечелено с 2:1.

Иван Леко: Победата на Брюж е важна за целия белгийски футбол

Засипа с похвали сина на сръбската легенда Деян Станкович

Мениджърът на Арсенал: Гордея се с играчите си

Мениджърът Микел Артета заяви, че Кай Хаверц ще бъде изведен от Арсенал на „друго ниво“, след като той отбеляза гол и беше в основната на другите два при победата с 3:2 в Шампионската лига срещу Кайрат на стадион „Емирейтс“.