В МАНЧЕСТЪР: Феновете искат оставка, Солскяер спокоен

В МАНЧЕСТЪР: Феновете искат оставка, Солскяер спокоен

„Млад отбор сме”, посочи норвежецът преди мачовете с Тотнъм и Сити

Част от привържениците на Манчестър Юнайтед поискаха треньорът Оле Гунар Солскяер да бъде уволнен след поредния разочароващ резултат на „червените дяволи”.

Те взеха само точка у дома след 2:2 срещу новака Астън Вила, който бе загубил 20 от последните си 24 визити във Висшата лига, като по този начин останаха по-близо до опасната зона, отколкото до челната четворка.

Освен това, възпитаниците на норвежеца паднаха от Астана с 1:2 през седмицата в Лига Европа, а преди това направиха шампионатно реми 3:3 с друг новак – Шефилд Юнайтед.

В сряда те приемат Тотнъм, който вече е воден от бившия им мениджър Жозе Моуриньо, докато в събота гостуват на шампиона Сити в дербито на Манчестър.

„До следващия мач има малко време и трябва да сме сигурни, че ще направим всичко по силите си, за да променим ситуацията”, коментира Солскяер.

„Млад отбор сме. Не искам да използвам това като оправдание, защото все пак сме Манчестър Юнайтед и трябва да печелим трофеи, но момчетата имат нужда от една победна серия. Не съм притеснен от класирането. Шест или седем пъти този сезон имахме аванс в резултата, но не успяхме да вземем трите точки. Сигурен съм, че скоро ще започнем да печелим тези мачове, но имаме още много работа. През първото полувреме днес не бяхме на ниво. Техният фантастичен гол ни сломи и имахме късмет, че се оттеглихме на почивка при 1:1. След паузата заиграхме по-добре, но въпреки това не заслужавахме да спечелим.”

Ямал: Завръщането на "Камп Ноу" ще бъде от огромна полза за Барса

„Феновете са много важни", каза звездата на каталунците

Легенда на Ман Сити спира с футбола

Фернандиньо окачи бутонките

Томас Мюлер говори за бъдещето си

Нападателят остава в МЛС

Лапорта попари Меси

Лионел Меси напусна Барселона през 2021 г. в посока Пари Сен Жермен, а след това премина в Интер Маями.

Търсят нова дата за финала за Купата на краля

Финалът за Купата на краля в Испания ще се проведе на различна от първоначално обявената дата.

Треньорът на Северна Ирландия се закани на Италия

Селекционерът на Северна Ирландия - Майкъл О'Нийл, призна, че отборът му е искал да избегне Италия в плейофите за класиране на Световното първенство, но въпреки това изрази увереност, че неговите играчи могат да поднесат голяма изненада

Младата надежда на Айнтрахт Джан Узун привлече погледите на редица клубове от Висшата лига

Няколко от топ отборите от елита на Англия искат 20-годишния футболист

Обявиха Росарио Сентрал за шампион на Аржентина за 2025 година

Вижте подробности

Коби Мейно е готов да смени Манчестър Юнайтед с Наполи през зимата

Халфът е съгласен да премине в тима от Неапол