Реклама
03 декември 2019 19:35 Пламен Димитров
Великов: Купата е бонус за отбора и нашия президент
Първенството е на първо място за нас, но ако преодолеем Ботев, това ще е бонус за отбора и за нашият президент, обяви, треньорът на Кариана Веселин Великов след днешната тренировка. Тимът от Ерден играе с Ботев (Враца) на 1/8-финалите за Купата на България.
Великов няма да може да използва Стоян Предев и Цветомир Тодоров. Първият е контузен, а Тодоров наказан.
В игра след изтърпяно наказание се завръща младият нападател Ангел Бастунов.
Футболистите на Кариана ще пътуват за Враца в деня на мача.
Отборът ще се радва и на подкрепата на своите фенове, за които ръководството на клуба е осигурило безплатен превоз.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.