Сестри Стоеви с лесна победа на старта в Милано

Сестри Стоеви с лесна победа на старта в Милано

При мъжете Даниел Николов и Иван Русев отстъпиха на руснаците Никита Хакимов и Александър Зинченко

Габриела Стоева и Стефани Стоева стартираха с победа в първия кръг на основната схема на турнира от сериите "International Challenge" в Милано с награден фонд 25 хиляди долара. 
 
Българките се наложиха над рускините Нина Вислова и Виктория Воробьова с 21-13, 21-8 за по-малко от половин час игра. В следващия си мач нашите момичета ще излязат пак срещу руски тандем: Анастасия Боярун и Алена Яковлева.
 
При мъжете Даниел Николов и Иван Русев отстъпиха на руснаците Никита Хакимов и Александър Зинченко с 12:21, 19:21. 
 

Българите се бориха здраво във втория сет и имаха предимство в един момент, от което обаче не се възползваха. 

Невяна Владинова: Момичетата са във форма

„Арена София“ приема големия турнир в края на месеца

Българките с официална подиум тренировка преди СК по художествена гимнастика

Българките направиха добра подиум тренировка преди Световната купа по художествена гимнастика в София, която започва утре в "Арена 8888".

България с 20 плувци на турнирите "Мултинейшън" в Прага и Грац

20 състезатели от България ще участват на силните международни турнири по плуване за юноши и девойки "Мултинейшън", които ще се проведат в Прага, Чехия и Грац, Австрия на 28 и 29 март, съобщиха от Българска федерация по плувни спортове.

Утвърдиха е програмата на Европейските игри в Истанбул

Весела Лечева е координатор за спортната стрелба

България с 2 титли в първия ден на турнира "Дан Колов - Никола Петров"

Светослав Николов и Ахмед Батаев със златни медали

Община Варна инвестира 153 000 евро в Европейското по художествена гимнастика

Турнирът е в края на месец май