Никола Спасов: Оставихме нелоши впечатления през първия полусезон

Никола Спасов: Оставихме нелоши впечатления през първия полусезон

"Жалко, че днес не успяхме да отбележим"

Наставникът на Царско село Никола Спасов като цяло смята, че тимът му е оставил положителни впечатления през дебютния си полусезон в efbet Лига. Специалистът е на мнение, че в голяма част от срещата с Берое отборът е играл добре, но не е успял да се възползва от положенията си.

“До 70-а минута бяхме добре. Имало е и други такива мачове. Жалко, че не успяхме да отбележим. Като не вкараш, ти вкарват."

"Контузията на Кавдански повлия, малко се разконцентрира защитата. Подобно на предишните мачове, трябва намерим човек, който да може да вкарва."

"Оставихме нелоши впечатления през първия полусезон. Най-много да вземем трима футболисти, така че това е базата, върху която ще работим”, каза Спасов.

Моци: Тези заплахи от Левски не са нормални!

„Нека оставим футболистите да играят мачовете“, призова директорът в Лудогорец

Веласкес: Приемам загубата, горд съм

Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, сподели след поражението за Суперкупата от Лудогорец с 0:1, че е много горд от представянето на футболистите си

Расистки скандал след Суперкупата: Фенове на Левски обиждат Текпетей

Грозни сцени на националния стадион „Васил Левски“

Боримиров: Имаме силите за титла и купа

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров бе разочарован от загубата на тима в мача за Суперкупата от Лудогорец с 0:1

Хьогмо след Суперкупата: Обичам Лудогорец

„В Норвегия на това време му казваме лято“, посочи треньорът на шампионите

Сираков: Войната сега започва

Собственикът на Левски Наско Сираков заяви, че няма да се правят трагедии от загубата от Лудогорец за Суперкупата