Наполи - Парма под въпрос заради проблем със стадиона

Наполи - Парма под въпрос заради проблем със стадиона

Дебютът на Гатузо начело на неаполитанци може да се отложи

 Днешният двубой между Наполи и Парма от Серия "А" може и да бъде отложен заради проблем с покрива на стадион “Сан Паоло”.

През нощта над града се изви мощна буря, в резултат на което части от покривната конструкция се е изместила и има опасения, че това може да доведе до падането на предмети върху трибуните.

По график срещата трябваше да започне в 19:00 часа, но стартът беше отложен с половин час. Това трябва да е дебют за новия наставник на домакините Дженаро Гатузо, който преди дни смени Карло Анчелоти.

Модрич: Исках да остана в Реал, но съм щастлив и в Милан

“Всичко след Реал Мадрид е крачка надолу”, каза още хърватинът

Вирц пропусна нова тренировка на Ливърпул

“Мърсисайдци” все още нямат и здрав десен бек

Де Лихт: Това първенство не е за слабите

Защитникът на Манчестър Юнайтед - Матайс де Лихт, призова за реакция от страна на отбора си след загубата от Евертън във Висшата лига в понеделник, съобщи ДПА

Реал Мадрид остана без Куртоа за Олимпиакос

Титулярният вратар на Реал Мадрид Тибо Куртоа няма да пътува с отбора за утрешното гостуване на Олимпиакос в Шампионската лига, съобщиха официално от "кралете"

Шампионска лига се завръща в пълния си блясък: Девет топ мача и много адреналин с „Челси“ - „Барса“

Днес ще можем да се насладим на изключително интригуващи двубои от новия сезон в Шампионска лига!

Две български съдийски бригади получиха назначения от УЕФА

УЕФА даде два мача на български съдийски бригади за предстоящия кръг в континенталните клубни турнири Лига Европа и Лига на конференциите в четвъртък

Легендарен вратар на Милан почина на 95 години

Легендарният вратар на Милан Лоренцо Буфон почина на 95-годишна възраст в Латизана в следствие на сърдечен арест, съобщават италианските медии

Рашфорд подгони рекорд на Христо Стоичков

Челси – Барселона безспорно е днешното дерби в Шампионска лига

Унгарец ще свири Лудогорец - Селта

Унгарецът Балаж Берке ще ръководи петата среща на Лудогорец (Разград) в турнира на УЕФА Лига Европа - домакинството на Селта (Виго), която е в четвъртък (27-и ноември) от 19:45 часа на стадион „Хювефарма Арена“