Янков отпадна на 1/4-финал в Кортина

Янков отпадна на 1/4-финал в Кортина

Българинът не завърши двубоя с корееца Лий

Радо Янков отпадна на 1/4-финалите от паралелния гигантски слалом в Кортина дАмпецо, Италия. Родопчанинът даде шесто време в квалификациите, където най-бърз бе опитният италианец Роланд Фишналер.

 
В 1/8-финалите Янков изпревари с 0,30 сек. Едвин Корати (Ит), но след това не успя да завърши срещу корееца Лий Сангхо и отпадна.
 
Преди седмица Радо остана на косъм от медалите в Баной (Рус), завършвайки четвърти. За мястото на подиума тогава нашият бе победен от 4-кратния световен шампион Бенямин Карл (Ав).
 
В Кортина спечели Фишналер. На финала той победи Лий Снагхо.
 
Яромир Ягър няма намерение да се продължава с хокея: Ям и гледам телевизия

Чешката легенда Яромир Ягър, който е олимпийски шампион, двукратен носител на Купа „Стенли“ и двукратен световен шампион, обяви, че няма намерение да продължава професионалната си кариера, съобщава ТАСС. Коментарът на играча беше цитиран от портала hokej.cz.

Линдзи Вон претърпя още една операция в САЩ

Скиорката получи сложна фрактура на крака

Без българско участие на Игрите днес

В четвъртък ще се разпределят седем комплекта медали

Милена Тодорова: Много съм доволна! Вървяха ни много ските днес!

Батлонистката бе щастлива от беговото си представяне

Владимир Зографски завърши 10-и на голямата шанца при ски скока в Милано-Кортина (ВИДЕО)

Българинът не се представи толкова впечатляващо

Владимир Зографски с второ постижение при вторите опити на голямата шанца

Той се приземи на 129.0 метра