Кузманов разясни фалшивата новина за разходите на ATP Cup: Гришо плати 7-8 вечери

Кузманов разясни фалшивата новина за разходите на ATP Cup: Гришо плати 7-8 вечери

Вижте подробности

Димитър Кузманов взе отново отношение по появилата се в социалните медии фалшива новина, свързана с разходите по участието на България на ATP Cup и това, че всички те са били поети от Григор Димитров.

„Ако не се опетни нещо толкова хубаво и чисто, няма да сме българи. Излезе от човек, който няма смелостта да се покаже. Измества се фокусът. Прославихме България и завършихме на девето място в света“, заяви Кузманов в интервю по БТВ.

„Това е напълно излишно. Няма грам истина в това нещо. Самият факт, че пише, че федерацията е отказала покана за участие, е смешна. Разходите по пътуването са поети изцяло от федерацията по тенис, разходите там на място са поети от организаторите като хотел, транспорт и така нататък.“

„Платил е 7-8 вечери (Григор Димитров б.р.). Това е важно да се знае от хората. Хората избраха да повярват на това, което направихме“, завърши ракета №2 на България.

“Бангаранга” завладя и Новак Джокович в Париж (ВИДЕО)

Ноле добавя хита от Евровизия към “Луда по тебе”

Нестеров остана на крачка от основната схема в Италия

Българинът загуби във втория квалификационен кръг

Сензацията Ходар дебютира на Ролан Гарос с гръм и трясък (ВИДЕО)

19-годишният испанец “върза геврек и франзела” на американец

Швьонтек започна в своето “царство” в Париж с разгром (ВИДЕО)

4-кратната шампионка на Ролан Гарос загуби едва три гейма на старта

Виктор Марков вицешампион на двойки в Кайзери

Виктор Марков стана вицешампион на двойки на турнира по тенис на твърда настилка в Кайзери (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара. 

Донски отпадна в Южна Африка

Националът на България за Купа „Дейвис" Александър Донски отпадна във втория кръг на квалификациите на сингъл на турнира на клей от сериите „Чалънджър 50" в Република Южна Африка с награден фонд от 63 000 долара.