ИЗВЪНРЕДНО: Левски води преговори с нови двама

ИЗВЪНРЕДНО: Левски води преговори с нови двама

Футболистите не са свободни агенти и за тях ще трябва да се води здрава битка

Шефовете на Левски няма да имат време да си отдъхнат от тежките преговори, които водиха с Валвайк и Славия (Прага). “Сините” успяха да се разберат с холандците за Стайн Спиерингс, но не и с чехите за Йозеф Хушбауер. Агентът на последния Йозеф Хованец призна, че предложението от “Герена” е било най-атрактивно, но двата клуба не са успели да намерят общ език. Така клиентът му до лятото ще бъде играч на Динамо (Дрезден), с който Славия (Прага) постигна сделка.

В момента “сините” са започнали преговори с футболист, който има идентична визитка като тази на Хушбауер. Паралелно с това се водят разговори и със защитник, от какъвто Петър Хубчев също има нужда. И двамата набелязани футболисти не са свободни агенти и за тях ще трябва да се води здрава битка, както с клубовете им, така и с други заинтересовани тимове. На “Герена” се надяват, че до началото на подготовката в Алания ще могат за зарадват Петър Хубчев с още едно ново попълнение. До този момент “сините” привлякоха Стайн Спиерингс, Симеон Славчев и Деян Лозев, за които ще бъдат платени на вноски около 300 хил. лева.

Христо Янев пуска Кошмара от първата минута срещу Берое

Леандро Годой ще води атаката на ЦСКА в предстоящото гостуване на Берое.

Скаути на ЦСКА на мисия в Южна Америка

Бразилия, Колумбия и Аржентина са посетените дестинации

Левски се подсилва за плейофите с още един трансфер

Левски ще се подсили с още един играч за най-важната фаза от първенството - плейофите.

Националите се прибират без Марин Петков

Авторът на единствения гол на финала на турнира "FIFA Series 2026" в Индонезия Марин Петков се прибира отделно и сам за клубния си тим Ал-Таавон в Саудитска Арабия.

Добруджа пуска билетите за мача с Левски в петък

В петък Добруджа ще пусне в продажба билетите за сблъсъка с Левски от 28-ия кръг на efbet Лига, но само за домакинските привърженици.

Капитанът на Индонезия: Гордея се с отбора

“Имахме някои шансове, на загубихме”, добави Джей Идзес