Уест Хем привлече вратар

Уест Хем привлече вратар

Клубът подписа с Дарън Рандолф

Вратарят Дарън Рандолф вече е футболист на Уест Хем, информира официалният сайт на клуба.

32-годишният ирландски страж подписа договор с "чуковете" за 3,5 г. Рандолф идва от Мидълзбро, но обстановката в Уест Хем му е позната. Той беше в отбора по време на предишния престой на мениджъра Дейвид Мойс в клуба.

"Радвам се да се върна в Уест Хем. Имах две страхотни години тук, все още имам много приятели, таке че нямах никакви колебания", цаяви Рандолф пред официалния сайт на клуба.

В момента Уест Хем разполага с вратарите Лукаш Фабиански (Полша, 34 г.) и Роберто Хименес (Испания, 33 г.). Поският национал обаче получи контузия при загубата с 0:1 от Шефилд Юнайтед в последния кръг на Висшата лига и ще отсъства близо две седмици от терените.

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.