Лудогорец смени съперника си за първата контрола

Лудогорец смени съперника си за първата контрола

Мачът е в събота от 16,00 часа в Белек

Лудогорец ще играе срещу елитния полски Висла (Плоцк) вместо с унгарския Покши в първата си контрола от подготовката в турския курорт Белек на 18 януари.

 
Форсмажорни обстоятелства в лагера на унгарския отбор налагат промяната, съобщават от ръководството на българския шампион.
 
Началният час и мястото на двубоя остават без промяна. В събота Лудогорец ще посрещне Висла на терена в своята база в хотел "Риксос Премиум" в Белек в 17.00 часа местно време (16.00 часа българско).
Веласкес: Доминирахме през целия мач и съм много доволен

“Изиграхме много сериозно този мач”

Фрейташ: Беше много трудно срещу такъв съперник

“Ще опитаме да си наложим философията и да победим ЦСКА”, допълни наставникът на Септември (София)

Левски разби Септември, но даде жертва (ВИДЕО)

Бурас напусна контузен

НА ЖИВО: Ботев (Пд) - Черно море 0:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Борнемут привлече португалски национал от Бенфика

Английският футболен клуб Борнемут подсили защитата си с португалския национал Антонио Силва, който пристига от Бенфика с трансфер на стойност 26 милиона паунда, съобщават медии в двете страни.

Лудогорец пусна билетите за Ботев (Враца)

Лудогорец обяви, че вече са в продажба билетите за двубоя от третия кръг на Първа професионална лига срещу Ботев (Враца). Мачът ще се играе на 2 август (неделя) от 19:00 часа на стадион „Хювефарма Арена“ в Разград.