Бодуров направи първа тренировка с Пирин

Бодуров направи първа тренировка с Пирин

Защитникът е без отбор

 Мениджърът на втородивизионния ФК Пирин Уорън Фийни намали групата от трениращи с отбора футболисти. Френските играчи, които доскоро бяха на проби, вече са освободени, както и тестваните двама български защитници.

 
С отбора за по-дълъг период остава молдовецът Иван Чумаченко, който ще получи шанс за изява и в следващите дни. Подготовка с представителния тим продължават и четиримата от юношеската формация Асен Трайков, Мариян Вангелов, Петър Кепов и Иван Тасев.
 
С пиринци от днес тренира и Николай Бодуров, който е без отбор към момента, след като разтрогна с ЦСКА-София. Националът на България получи разрешение от Фийни да се готви с тима, докато си намери нов отбор.
 
 
Фийни е убеден, че с опита си Бодуров би бил само от голяма полза за младите момчета в състава.
Спартак Варна търси централен нападател

“Соколите” все още не са завършили “пъзела” си за новия сезон

Черно море и Добруджа не се победиха в контрола

Срещата предложи четири гола

Левски пуска билетите за Борац, но само за сектор Б

ПФК Левски ще пусне в петък в свободна продажба билетите за реванша от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Борац (Баня Лука), но пропуски ще има налични само за Сектор "Б".

Спартак Вн обяви нов нападател

Спартак 1918 Варна привлече Георги Трифонов, съобщават от клуба. 24-годишният нападател се присъединява към състава на „соколите“ преди началото на новия сезон.

Спартак (Варна) взе колумбиец от Добруджа

Джонатан Уртадо смени Добрич с Варна

Спартак (Варна) показва състава на феновете

В днешната контрола с Несебър, както и в последната лятна проверка с Добруджа в събота