Болест спря Станимира Петрова на Купа "Странджа"

Болест спря Станимира Петрова на Купа "Странджа"

"Понякога желанията и реалността се разминават", написа боксьорката

 Световната и двукратна европейска шампионка по бокс Станимира Петрова прекрати участието си на Купа "Странджа". Това сподели самата тя в една от социалните мрежи. Причината е, че състезателката е повалена от болест и няма да може да продължи участието си в престижната надпревара. 

 
 
 
"Понякога желанията и реалността се разминават. За съжаление съм болна и няма да мога да продължа участието си на турнир "Странджа", написа Станимира Петрова. Това е сериозен удар по амбициите на родната федерация за добро представяне на турнира, тъй като тя е една от най-добрите ни състезателки. 
 
Вчера Петрова тръгна ударно на надпреварата, като победи с 5:0 съдийски гласа латвийката Аманда Миларе. На 1/4-финалите родната боксьорка трябваше да срещне златната медалистка от Европейските игри в Минск Кинга Жлачич от Полша.
Теодор Христов взе сладък реванш и на финал на Glory

Българинът надделя над шампиона до 77 килограма Чико Кваси

Таекуондо празник в Самоков

Традиционният турнир по таекуондо за Купата на корейския посланик се проведе в модерната спортна зала „СамЕлион“ в Самоков, а надпреварата бе открита лично от Н.Пр. Донг-бе Ким, както и от председателя на БФТаекуондо Слави Бинев.

Чисора: Пулев печелеше, после беше ужасно

Ерик Чисора не скри огорчението си след нокаута, с който Мурат Гасиев победи Кубрат Пулев снощи в Дубай.

Наш талант в битка за медал от Европейското по бокс до 17 г.

Още двама наши таланти имат шанс да вземат отличия

Нокаутиралият Кобрата: Този удар беше трениран

Мурат Гасиев спечели регулярната световна титла в Дубай

Кобрата: Един удар може да реши всичко (ВИДЕО)

“До момента на удара игра като професор”, допълни брат му Тервел Пулев

Кубрат Пулев загуби титлата си от Мурат Гасиев (ВИДЕО)

Руснакът нокаутира Кобрата в шестия рунд

Лазар Тодев излиза срещу бивш UFC боец

Битката е насрочена за март догодина

Чисора: Пулев ще победи

Дерик Чисора е сигурен, че Кубрат Пулев ще победи Мурат Гасиев тази вечер в Дубай и ще защити регулярната си световна титла в тежка категория на Световната боксова асоциация